• 0.312.427 2090

Ev Temizliğini Kolaylaştıran Pratik Ürünler

Buharlı temizleyiciler

Buharlı temizleyiciler her geçen gün kullanımı artan, farklı modelleriyle satışa sunulan teknolojik temizlik aletleri içinde yerini aldı. Özellikle çocuklu aileler, evcil hayvan besleyenler ya da alerjik hastalıkları olan kişiler tarafından oldukça tercih ediliyor. Küçük ve büyük boyda, farklı güç kapasitelerine sahip alternatifleri kullanım alışkanlıklarınıza göre değerlendirip satın alabilirsiniz. Dolap içleri, ocak, pencereler, derz araları gibi bölgeler için küçük tipte buharlı makineler kullanılırken, genel ev temizliği için saplı, süpürge tipi, geniş kazanlı makineler kullanılmaktadır.
 
Mop ve Paspas Ürünleri
 
Eğilerek bezle yer silmek yorucu ve uzun zaman isteyen bir yöntem olup aynı zamanda diz sağlığı için riskler barındırır. Neyse ki günümüzde yüzey temizliğinde kullanılan mop ve paspaslar hem etkili bir temizlik hem de kolaylık vaat ediyor. Lekeleri çıkarmada, toz ve saçları toplamada oldukça etkili mikrofiber kumaşlardan yapılan ürünler deterjansız temizleme olanağı da sağlıyor. 360 derece dönebilen temizlik sistemleri yüzey temizliğinde kolaylık sağlıyor. Ayrıca sünger malzemeden üretilen modeller de saç ve tozları toplamada, duvar silmede oldukça başarılı.
 
Mikrofiber Toz Fırçası
 
Her tarafı mikrofiber tüylerle kaplı toz fırçaları en dar ve ulaşılması güç noktaları bile rahatlıkla temizlemenizi sağlar. Kıvrılan sopası dolap üstlerine kolayca ulaşmak için tasarlanmıştır. Kolayca takılıp çıkarılabilen fırçaları su altında sabunlu bezle yıkayabilir, makineye atabilir ve defalarca kullanabilirsiniz. Mikrofiber kumaş yapısı sayesinde klasik toz bezlerinin yüzeyde bıraktığı kirleri de rahatça toplar ve temizler.
Mıknatıslı cam silme aparatı
 
Mıknatıslı cam silme aparatları cam silme işini oldukça kolay hale getirdi. Tek ve çift camlı pencereler için özel olarak tasarlanmış ürünlerle iç taraftan silerken dışarıdan da aynı temizliği gerçekleştiriyorsunuz. İki tarafı da bezle kaplanmış, kolayca tutulabilen aparatlar oldukça güçlü mıknatıs sistemine sahip. Farklı özelliklere sahip ürünlerden sizin için en kullanışlı olanı tercih edin. Bazıları sadece temizleme işlemini yaparken, bazıları da silmek için bez ve suyu iten lastik özellikli tasarlanmış.
 
Temizlik Fırçaları
 
Farklı boy, kalınlık ve şekillerde tasarlanmış fırçalar özellikle banyo ve mutfak temizliğinde oldukça kolaylık sağlayan ürünler. İnce uçlu, sert kıllı fırçalar; fayans araları, giderler ve köşelerde etkili temizlik sağlar. Bunun dışında bardak fırçası, jaluzi fırçası, koltuk fırçası gibi temizlik ürünlerine sahip olmak temizlikte daha az yorulmanızı sağlar ve zaman kazandırır.
 
Mikrofiber Temizlik Bezleri
 
Eski tip pamuklu bezler artık tarih oldu. Her yüzey için farklı tür ve boyutlarda üretilmiş mikrofiber bezler temizliği kolaylaştıran ürünlerden biri. Deterjansız kullanımda dahi en iyi şekilde leke ve kirleri çıkaran ürünlerin kullanımı da oldukça kolay. Yer yüzeyi temizlik ürünlerinde paspaslı şekilde üretilen ürünler yüzeydeki saç ve toz gibi temizlenmesi zor kirleri kolayca toplar. Lavabo, küvet ve klozet temizliğinde de ovma süngerleri yerine tırtıklı ve sert yüzeyli mikrofiber bezleri tercih edebilirsiniz. Süngerde biriken mikropların yarattığı tehlike düşünülürse her temizlikte makinede yıkanan bezleri tercih etmek sağlık açısından da avantajlıdır. Cam temizliği için özel olarak üretilmiş mikrofiber bezler cam yüzeyde su lekesi bırakmaz ve zor lekeleri kolayca çıkarmanızı sağlar.

Modern hayatta maalesef her şeye yeteri kadar vakit ayıramıyoruz

Etiketler:

Blog

Etiketler

kanalizasyon vidanjör kanal açma tesisat tesisat su tesisat tıkanıklık tuvalet açma tıkalı tuvalet tuvalet tıkanıklığı kanalizasyon tuvalet gider açma tıkanıklık boru açma boru tıkanıklığı pimaş açma kaçak tespiti kameralı tespit logar tıkanıklık açma ilkadım tesisat ilkadım kanalizasyon ilkadım vidanjör ilkadım tesisatçı atakum tesisat atakum kanalizasyon atakum vidanjör atakum tesisatçı tekkeköy kanalizasyon tekkeköy vidanjör tekkeköy tesisat tekkeköy tesisatçı canik tesisat canik kanalizasyon canik vidanjör canik tesisatçı çarşamba kanalizasyon çarşamba vidanjör çarşamba tesisat çarşamba tesisatçı terme kanalizasyon terme vidanjör terme tesisat terme tesisatçı ünye kanalizasyon ünye vidanjör ünye tesisat ünye tesisatçı bafra kanalizasyon bafra vidanjör bafra tesisat bafra tesisatçı bafra logar açma engiz kanalizasyon engiz vidanjör engiz tesisat engiz tesisatçı kavak kanalizasyon kavak vidanjör kavak tesisat kavak tesisatçı dikbıyık tesisat dikbıyık kanalizasyon dikbıyık vidanjör dikbıyık tesisatçı ayvacık tesisat ayvacık kanalizasyon ayvacık vidanjör ayvacık tesisatçı incesu kanalizasyon incesu vidanjör incesu tesisat incesu tesisatçı çatalçam tesisat çatalçam kanalizasyon çatalçam vidanjör çatalçam tesisatçı kurupelit tesisat kurupelit kanalizasyon kurupelit vidanjör kurupelit tesisatçı ondokuzmayıs tesisat ondokuzmayıs kanalizasyon ondokuzmayıs vidanjör ondokuzmayıs tesisatçı bahçelievler tesisat bahçelievler kanalizasyon bahçelievler vidanjör bahçelievler tesisatçı kadıköy tesisat kadıköy kanalizasyon kadıköy vidanjör kadıköy tesisatçı kale tesisat kale kanalizasyon kale vidanjör kale tesisatçı liman tesisat liman kanalizasyon liman vidanjör liman tesisatçı rasathane tesisat rasathane kanalizasyon rasathane vidanjör rasathane tesisatçı unkapanı tesisat unkapanı kanalizasyon unkapanı vidanjör unkapanı tesisatçı yeşilkent tesisat yeşilkent kanalizasyon yeşilkent vidanjör yeşilkent tesisatçı ballıca tesisat ballıca kanalizasyon ballıca vidanjör ballıca tesisatçı dereköy tesisat dereköy kanalizasyon dereköy vidanjör dereköy tesisatçı yörükler tesisat yörükler kanalizasyon yörükler vidanjör yörükler tesisatçı aşağıçinik tesisat aşağıçinik kanalizasyon aşağıçinik vidanjör aşağıçinik tesisatçı büyüklü kanalizasyon büyüklü vidanjör büyüklü tesisat büyüklü tesisatçı kutlukent tesisat kutlukent kanalizasyon kutlukent vidanjör kutlukent tesisatçı tıkanıklık açma kanalizasyon 7/24 vidanjör özel vidanjör vidanjör hizmeti vidanjör kanalizasyon acil vidanjör